Бренд «Розенбург ТМ»

Розвиваючи бренд «Rosenburg ТМ» ми керуємось принципом і чітким баченням того, що бути українським фермером – це не лише виклик, але й престиж та наше майбутнє.

Ми намагаємось на практиці показати, що вирощувати плоди яблук, це благородне діло, корисна та ще й «смачна» справа.

Наша мета – привернути увагу українців та іноземців до нашого рідного краю Прикарпаття – показати на практиці, що Старосамбірщина  може мати потужне виробниче значення у вирощуванні плодів яблук. Ми можемо гідно продавати свої яблука на міжнародних ринках – тому що вони смачні, натуральні та Українські!

Ми надихаємо своїм підходом до аграрної справи усіх фермерів нашого регіону – варто вкладати в сільське господарство. Це благородна справа, яка обов’язково принесе свої плоди! Варто купляти українські яблука – вони вирощені в любові, для Вас, на нашій землі!

Нас надихає наш рідний край! Кожна поїздка на наше фермерське господарство «Розенбург» — це не лише важка  виснажлива праця багатьох людей,  а це можливість наочно доторкнутись до відродження садівництва в даній місцевості, це щасливі погляди людей, які кожного дня йдуть на роботу, це квітучий яблуневий сад, який дякує нам за своє існування.

Бренд «Rosenburg ТМ»   — це в першу чергу наші сади, можливість скуштувати смачні яблука,
вдихнути запах квітучих садів, назбирати власний кошик яблук, отримати насолоду від прогулянки лісом,
а також створити і полюбити свою власну історію подорожей нашим регіоном.

apple