Натуральний продукт

У 2016 році ТОВ«Фермерське господарство «Розенбург» успішно пройшло МІЖНАРОДНУ сертифікацію ISO 22000:2005 та NATIS:2014.

Сертифікація ISO 22000:2005 є надійним критерієм того, що виробництво наших яблук та сухофруктів відповідає світовим стандартам якості – безпечності харчових продуктів (категорія: B,J).

Сертифікація NATIS:2014 засвідчує, що наші яблука були перевірені на предмет відповідності основним вимогам з виробництва/переробки/маркування/збуту на ДОБРОВІЛЬНІЙ основі і може бути маркована знаком сертифікації – NATURAL PRODUCT (Натуральний продукт).

сертифікат якості

Продукція «Розенбург» визнана ОРГАНІЧНОЮ, НАТУРАЛЬНОЮ та БЕЗПЕЧНОЮ!

Ми сертифіковані міжнародною компанією, а отже для нас відкритий ринок збуту в різних країнах світу!!!

 

Ми раді, що набрались сили і терпіння займатись саме Еко Садівництвом, дотримуючись принципів, які ведуть нас до своєї мрії:

  • ● сад «Розенбург» дарує Здоров’я;
  • ● наші працівники об’єднані ідеєю натурального та свіжого продукту;
  • ● багато робіт в саду виконуються вручну, щоб не завдавати шкоди деревам та ґрунту;
  • ● ми відкриті до своїх споживачів та усіх бажаючих жити в стилі «еко» та в гармонії з природою;
  • ● ми любимо свою справу!

Сад «Розенбург» знаходиться в екологічно-чистому районі Прикарпаття, в зоні лісосмуги, на схилі гори Радич, що оберігає його від вітрів, заморозків та руйнуванню ґрунтів.

Яблука «Розенбург» –  натуральний продукт – вирощений, оброблений та упакований без участі синтетично створених добрив, пестицидів та генетичних змін. Більше того, наші яблуні ростуть на землях, які не менше 20 років не піддавалися впливу будь-яких хімікатів!

ISO 22 000 укр NATIS укр