Про нас

Фермерське господарство «Розенбург»  — це сімейний яблуневий сад, що розташований в прикарпатському селі Рожеве Львівської області.

Розкинуті наші сади на схилі гори Радич, які влітку зігріваються ніжними променями сонця, а взимку ховаються від вітрів за лісом, що росте по другу сторону гори.

fon100«Розенбург» — інтенсивний промисловий сад в Західній Україні, який поміщає добірні шпалерно-карликові дерева традиційних та клубних сортів яблук, але в першу чергу — це екологічно-чисті та вітамінні фрукти, вирощені  з любов’ю для Вас! 

Усією сім’єю ми брали участь у посадці й закладенні нашого саду. Ми розуміли, що лише в такий спосіб зможемо досягнути максимального результату — цінуючи працю один одного, розуміючи труднощі цієї справи й радості успіху – яблуневий сад обов’язково подарує нам свої плоди та спогади.

У нас Ви зможете замовити як літні, так і зимові сорти яблук.

Тож запрошуємо! Слава Яблуку!

 

 

Історія створення

Село Рожеве, колишня німецька колонія Розенбург, засноване  в 1784 році, знаходиться неподалік українсько-польського кордону  (9 км), 20 км відстань до районного центру (місто Старий Самбір) та 100 км від обласного центру (м. Львів). В селі є своя залізнична станція.

Рожеве займає надзвичайно вигідне геополітичне становище, чому сприяє його прикордонне розташування, близькість до центральноєвропейських держав, в першу чергу Польщі, Чехії та Австрії: 40 км – до залізничного пропуску через державний кордон (Хирів-Кросцєнко) та 23 км – автомобільного пропуску (Смільниця-Кросцєнко).

Швидше за все саме ось ці  фактори спричинили закладення німцями першого яблуневого саду саме на цій території та ділянці. Зрештою при виборі місця для закладання саду ми не вагались і були впевнені – історично та природно яблуні будуть цвісти і плодоносити саме тут.

Тому, відвідавши наші сади, Ви зможете скуштувати смачні яблука, вдихнути запах квітучих садів, а також отримати насолоду від прогулянок лісом, збиранням грибів, ягід та дегустації трав’яних чаїв з поєднанням солодкого прикарпатського меду.

Культурною програмою місцевості може слугувати похід до відомого Замку Гербуртів на Сліпій Горі (краєвид якого відкривається з наших садів), відвідини Древнього Єзуїтського Храму, пройтись стежками туристичного маршруту «Шляхами бравого вояка Швейка», а також створити і полюбити свою власну історію подорожей нашим регіоном.

82046 Україна, Львівська область, Старосамбірський район, село Рожеве

rosenburg-map