Мрія посадити фруктовий сад об’єднала Тернавську школу та Фермерське господарство «Розенбург»

село Тернава, Львівська область, Україна

Колектив Тернавської школи Старосамбірського району разом із своїми учнями-вихованцями вирішили відродити традицію оновлення та догляду за шкільним садом.

Школа вже давно мріяла долучитись до всеукраїнської акції «Посади сад», адже тема екології, органіки, довкілля  зараз гостра як ніколи.

ТОВ «Фермерське господарство «Розенбург» радісно прийняло пропозицію долучитись до проведення цієї події та вирішило подарувати школярам саджанці яблунь трьох сортів, а також провести свій майстер-клас на тему: «Урбан Сад в твоїй школі. Посади своє дерево!».

Діти з великим захопленням слухали кожне слово агронома, вчилися правильно висаджувати дерева, прослухали урок-рекомендації щодо догляду за молодим садом, дізнались цікавинки про сучасні методи посадки промислових інтенсивних  садів.

Школярі посадили 50  яблунь та  пообіцяли дбати і ростити кожне деревце.  Цю традицію вирішили продовжувати та надалі  передавати іншим учням.

Сім’я «Розенбург» щаслива, що такі гарні ідеї народились вчителями, учнями саме в тій місцевості, де росте їхній сад. Для фермерів «Розенбургу» ця подія стала фінальною навесні 2016 року, адже кілька днів до цього вони завершили посадку свого промислового саду.

 Ми раді, що своїм прикладом надихаємо молоде покоління  відроджувати садівництво, вести здоровий спосіб життя та любити свою землю та Україну!

Сподіваємось, що спільними зусиллями нам вдалось створити сад, який буде в першу чергу навчально-демонстраційним, відпочинковим, а також простором для роздумів і натхнення молодих екологів та агрономів серед учнів школи.

Бажаємо успіху молодим творцям шкільного саду! Нехай рясно родить плодами, милує своїм цвітом та буде наснагою до благородних справ та ідей для кожного, хто завітає у цей Садок!

01 02

03 04