«Розенбург» приєднався до Асоціації «УКРСАДПРОМ»

місто Бучач, Тернопільська область, Свято «День Поля та Саду»

Приєднавшись до Асоціації «УКРСАДПРОМ», ТОВ «Фермерське господарство «Розенбург» підтвердило свою готовність та бажання працювати з професіоналами та учасниками ринку садівництва України та світу.
Лого УКРСАДПРОМ

Вступ в Асоціацію для нас – це:

— професійний розвиток та зростання;
— бажання бути в «епіцентрі» важливих агроподій, законодавчих ініціатив та змін, програм розвитку садівництва тощо;
— «гарячими слідами» йти за новинками в сфері технологій, наукових та програмних рішень в сільському господарстві;
— можливість зробити свій внесок в розбудову Асоціації та садівництва України.

Ми пишаємось та щиро дякуємо Керівництву «УКРСАДПРОМ» за надану можливість та довіру долучитись до кращих садоводів України! Для нас це велика гордість та відповідальність одночасно, що дає нам силу, натхнення та наснагу рухатись вперед у нашій спільній роботі!

Довідково. АСОЦІАЦІЯ “УКРСАДПРОМ” – це об’єднання садоводів, виробників продукції з плодів та ягід, виробників та постачальників посадкового матеріалу, обладнання, сировини, інших матеріалів і послуг для здійснення садівництва і виробництва продукції з плодів та ягід, інших господарських та громадських об’єднань в галузі садівництва та переробки плодово-ягідної сировини.
МІСІЯ АСОЦІАЦІЇ – захист інтересів учасників ринку садівництва, ягідництва та плодопереробників в вищих органах державної влади та за кордоном, популяризація та розвиток садівництва та ягідництва як галузі, необхідної для здорового життя людини (http://ukrsadprom.org/) .

Сертифікат про членство в Асоціації